top of page

Kurumsal Eğitimler

Kurum çalışanlarının yetkinliklerinin geliştirilmesi, farkındalık sağlanması ve motivasyonlarının artırılmasına yönelik Markam Sen uzmanlık alanında yer alan marka ve pazarlama yönetiminin yanı sıra, markanızın ihtiyacı olan eğitimlerin belirlenerek, alanında uzman ve yetkin eğitmenlerle gerekli koordinasyonun sağlanması da hizmetimiz kapsamında yer almaktadır. 

Markam Sen Eğitimleri

1.Marka Yönetimi Eğitim Programı: 

A'dan Z'ye stratejik marka yönetimiyle ilgili konuları kapsayan eğitim programımızda, marka yönetim yetkinliklerinin artırılması hedeflenmektedir. 

2. Dijital Çağda Pazarlama Yönetimi Eğitim Programı

Programımız kapsamında, günümüzün ve geleceğin pazarlama yönetiminde izlenecek yol ve yöntemler anlatılmaktadır. 

Markanızın ihtiyacı olduğu eğitimlerin belirlenmesi, eğitim takviminin oluşturulması, Markam Sen bünyesinde yer alan eğitim konularına ilave olarak, ihtiyaç görülen diğer konulara yönelik, alanında uzman ve yetkin eğitmenlerle iletişime geçerek eğitimin verilmesinin sağlanması kurumsal eğitim hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Sizin markanızın hangi eğitime ihtiyacı olduğuna karar vermek ve teklif almak için bizi arayabilir ya da aşağıda yer alan formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.  

Tüm eğitimlerimizde katılımcılara sertifika verilmektedir.

bottom of page