İletişim

Adres. Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Cad. No:79/1, 34357 Akaretler, Beşiktaş / İstanbul, Türkiye

Tel. 0850 8850608

© 2019 markamsen. tüm hakları saklıdır.

Kurum çalışanlarının yetkinliklerinin geliştirilmesi, farkındalık sağlanması ve motivasyonlarının artırılmasına yönelik Markam Sen uzmanlık alanında yer alan marka ve pazarlama yönetiminin yanı sıra, markanızın ihtiyacı olan eğitimlerin belirlenerek, alanında uzman ve yetkin eğitmenlerle gerekli koordinasyonun sağlanması da hizmetimiz kapsamında yer almaktadır. 

Markam Sen Eğitimleri

1.Marka Elçisi Eğitim Programı: 

Marka bilinci oluşturmayı kapsayan programımızda, çalışanların temsil ettikleri markanın değerlerini anlamaları, markayı içselleştirmeleri sağlanarak, markayı temsil yetkinliklerinin artırılması hedeflenmektedir.

 

Eğitim kapsamında ele alınan konu başlıkları; 

Marka Nedir?  Markalaşmak Neden Önemlidir? Markanıza Nasıl Değer            Katabilirsiniz? Markalaşmanın Doğruları Nelerdir? İdeal Marka Elçisinin            Özellikleri Nelerdir? Nasıl Marka Elçisi Olunur? 

 

2. Dijital Çağda Pazarlama Yönetimi Eğitim Programı

Marka ve Pazarlama Yönetiminde görev alan departman çalışanlarına özel olarak hazırladığımız eğitim programımızda, dijital çağda pazarlama yönetiminde izlenecek yol ve yöntemler anlatılmaktadır. 

Markanızın ihtiyacı olduğu eğitimlerin belirlenmesi, eğitim takviminin oluşturulması, Markam Sen bünyesinde yer alan eğitim konularına ilave olarak, ihtiyaç görülen diğer konulara yönelik, alanında uzman ve yetkin eğitmenlerle iletişime geçerek eğitimin verilmesinin sağlanması kurumsal eğitim hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Sizin markanızın hangi eğitime ihtiyacı olduğuna karar vermek ve teklif almak için bizi arayabilir ya da aşağıda yer alan formumuzu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.  

Tüm eğitimlerimizde katılımcılara sertifika verilmektedir.

  • YouTube Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • SoundCloud'a Sosyal Simge