İletişim

Adres. Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Cad. No:79/1, 34357 Akaretler, Beşiktaş / İstanbul, Türkiye

Tel. 0850 8850608

© 2019 markamsen. tüm hakları saklıdır.

Fiziksel bir işletme sahibi olabilir ya da çevrimiçi olarak adlandırdığımız dijital mecrada yani internette faaliyet gösterecek bir işletme olmak isteyebilirsiniz. Her iki durumda da internette var olmanız size hem yeni müşteriler kazandıracak, hem de mevcut müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

İnternette var olmak için bir internet sitesi veya sosyal medya sayfasıyla ya da arama motorlarına işletmenizin kaydını yaptırarak da faaliyete başlayabilirsiniz Önemli olan, işe nereden başlayacağınıza karar vermek ve hedeflerinizi belirleyerek bir strateji oluşturmanızdır.

 

Markanızın dijital pazarlama stratejisine sahip olması; dijital dünyada güvenilir kararlar almanızı ve markanıza fayda sağlayacak kanallara yönelmenizi sağlar. 

Markam Sen Dijital Pazarlama Yönetimiyle; ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştıracak etkin bir dijital pazarlama stratejisine sahip olabilirsiniz. Dijital Pazarlama Yönetimi hizmetimiz kapsamında, kitleye odaklı hedeflemeyle, hedef kitlenize doğru kanalları kullanarak ulaşmanızı sağlayacak planlamayı yapıyor ve uyguluyoruz.

Dijital Pazarlama Yönetimi Sürecimiz;

 1. Hedeflerin belirlenmesi, 

 2. Ürün ve hizmetlerin dijital kanallara uyumlu hale getirilmesi,

 3. Markanızın dijital kanallara entegrasyonunun tamamlanması,

 4. Marka dijital iletişim dilinin belirlenmesi,

 5. Rakiplerin dijital kanallardaki davranışlarının analiz edilmesi,

 6. Hedef kitlenin dijital satın alma alışkanlıklarının analiz edilmesi,

 7. Arama Motoru Optimizasyonu'nun (SEO) yapılması,

 8. Arama Motoru Pazarlama (SEM) planının yapılması, 

 9. SEM planının bütçelendirilmesi,

 10. Tüm dijital pazarlama uygulamalarının yönetilmesi ve raporlanmasıdır.

Dijital Pazarlama Yönetim Süreci 1 yıllık bir çalışmayı kapsamaktadır. Sözleşme 6 ay olarak düzenlenmekte olup, 6 ayın sonunda ikinci 6 aylık sürece karar verilir.

  

Arama Motoru Reklamları ile hedef kitlenizini ürün ve hizmetlerinizden haberdar ediyor ve size ulaşmalarını sağlıyoruz. Dönüşüm odaklı, spesifik, alakalı, ilgi çekici ve teşvik edici yaratıcı metinlerle satış odaklı reklamlar oluşturuyor, reklamlarınızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz. Anahtar kelime optimizasyonuyla kullanıcıların en çok arama yaptığı kelimelere odaklanıyoruz.

Metin ve Rich Media

Resim ve Dinamik Reklamlarınızı bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamada yayınlıyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Konu, demografi, alışkanlıklara göre kırılımlı olarak gerçekleştirdiğimiz hedeflemeyle, reklamlarınızı,
yayın içi TrueView, YouTube Videoları veya Görüntülü Reklam Ağı'nda yer alansite ve uygulamada gösteriyoruz. Android ve iOS YouTube uygulamalarının yanı sıra, (iPad ve Android üzerinde) m.youtube.com'da ve bağlı TV'lerde de görüntüleme sağlıyoruz.

Banner - TrueView 

Yeniden Pazarlama olarak adlandırdığımız Re-Marketing ile daha önce web sitenizi ya da ürün sayfalarınızı ziyaret etmiş veya uygulamanızı kullanmış olan kullanıcılara görüntülü reklam ağının parçası olan sitelere göz atarken veya Google'da ürünlerinizle alakalı terimleri kullanarak arama yaparken reklamlarınızı görmelerini sağlıyor ve onları satın almaya teşvik ediyoruz.

Re-Marketing

 • YouTube Sosyal Simge
 • LinkedIn Sosyal Simge
 • Instagram Sosyal Simge
 • Facebook Sosyal Simge
 • SoundCloud'a Sosyal Simge