top of page

Marka İçerik Yönetimi

İnternetin aktif kullanımı ve sosyal medya iletişimi markaların ürün ve hizmetlerini öne çıkarmak için rekabet ettiği ve kendilerini sürekli güncellemeleri gereken bir ortam yarattı. Bloglar, Web Siteleri, Sosyal Medya araçları, markalara muazzam fırsatlar sunduğu kadar, diğerlerinden farklılaşmak ve öne çıkmak için yaratıcı ve özgün olmak gerekiyor.

Doğru içerik yönetimi ile;

  • Hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize hitap edebilir,

  • İhtiyaçlarına çözüm sunabilir,

  • Daha fazlasını almak için sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.   

Markam Sen İçerik Yönetim Hizmeti;

  1. Markanızın iletişim dilini belirliyoruz.

  2. Markanızın vaadini, misyonunu, vizyonunu ve değerlerini hazırlıyoruz.

  3. Marka Hikayenizi sözcüklere döküyoruz.

  4. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili değer katacak bilgiler veriyoruz.

  5. Hedef kitlenizin dikkatini çekiyor ve daha fazlası için sizinle iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Verilerin doğru yorumlanması, kullanıcı deneyimlerinin ölçümü, davranışlarının gözlemlenmesini Google Analytics Raporlarının takibi ile gerçekleştiriyoruz. Verilerden aldığımız sonuçları haftalık olarak raporluyor, kullanıcıların alışkanlıklarını inceliyor, web sitenizin içeriklerinin sürekli düzenlenmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesini sağlıyoruz.

İçerik Yönetim Süreci talep ettiğiniz içerik boyutuna göre değişmektedir. Marka İletişim Dilinin oluşturulması, marka hikayesi, misyon, vizyon ve değerlerin oluşturulması, web sitesi içeriklerinin hazırlanması 2 aylık bir süreci kapsamaktadır. Talebinize göre, sosyal medya paylaşım içeriklerinin yazılması sürekli olabilmektedir.

Marka İçerik Yönetim Çözümlerimiz

yeşil kağıtları

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Web Sitenizin arama motorlarında organik olarak üst sırada yer almasını sağlamak için, ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde tanımlanacağı doğru içeriklerin hazırlanmasını ve yayınlanmasını sağlıyoruz.

sörf yapmak

Web Sitesi

Yönetimi

 

Özgün içeriklerle web sitenizin içerisinde yer alan tüm görsel çalışmalarını da yönetiyor, güncellemeler yapıyor, kurumsal kimliğiniz ve iletişim dilinizin dijital platformunuzda doğru bir şekilde yansıtılmasını sağlıyoruz.  ​

Kahve ile çalışma

Sosyal Medya ve Blog İçerik

Yönetimi

Hedef kitleniz ile iletişim halinde olduğunuz sosyal medya, blog gibi tüm dijital mecralarda markanızın içerik stratejisini belirliyor, aktif yönetimini gerçekleştirerek güncel olmasını sağlıyoruz.

bottom of page