İletişim

Adres. Vişnezade Mahallesi, Süleyman Seba Cad. No:79/1, 34357 Akaretler, Beşiktaş / İstanbul, Türkiye

Tel. 0850 8850608

© 2019 markamsen. tüm hakları saklıdır.

Girişimcilere ve profesyonel yöneticilere özel olarak hazırladığımız kişisel marka danışmanlığı hizmetimiz kapsamında, danışanların marka yolculuğuna rehberlik ederek, farkındalıklarını geliştirmelerini sağlamayı ve kişisel marka olarak yollarına devam etmelerini hedefliyoruz.

Markam Sen Kişisel Marka Danışmanlığı Yönetim Süreci:

  1. Sürecimiz hikayenizi dinlemekle başlıyor. Hikayenizi dinlerken hedefimiz sizi anlamak ve öz değerlerinize ulaşarak, sizi siz yapan ve farklılaştıran özelliklerinizi açığa çıkarmayı hedefliyoruz. Dinleme sürecimizin sonunda, siz markasının farklı ve güçlü yönlerini, zayıf yönlerini ve tehditleri içeren GZFT (SWOT) analizini hazırlıyor, markanızın yol haritasını belirliyoruz.

  2. Kişisel markanızın ortaya çıkmaya başladığı bu süreçte, kişisel marka yol haritanız eşliğinde marka kimliğinizi inşa ediyor, kişisel markanızın iletişim diline, sosyal mecralarda duruşuna, karakterine, söylemlerine netlik kazandırıyoruz.    

  3. Kişisel markanızın mecralarda görünmeye başladığı uygulama aşaması olan üçüncü adımda,  kendi kişisel markanızın CEO'su olarak yola çıkıyorsunuz. Bu süreçte geri bildirimleri analiz ediyor, gerekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

      Kişisel Marka Danışmanlığı hizmetimizin süresi 6 aydır.

     

  • YouTube Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • SoundCloud'a Sosyal Simge